Zubní onemocnění jsou ve skutečnosti brána nekriticky

0
Rate this post

Genetické abnormality ústní dutiny i zubního oblouku, objevování nepřesností zubů moudrosti, poptávka po ortodontických rovnátkách, chybné postavení zubů, onemocnění dásní, stav parodontu, zánět dásní, rakovinné buňky ústní dutiny a také původ zdravotní stavy jsou tak obvyklé a rozšířené, že na ně má vliv prakticky každý jedním či více jinými prostředky. Nyní naše společnost přijímá. Zubní onemocnění jako nevyhnutelné a také rozšířené.

Zubní kaz je vlastně považován za požadovanou bídu – WWW.

Konkrétně v USA se zdá, že chybějící zuby patří k vlasteneckým snahám, ve skutečnosti je tam ještě z mládí o minulosti zakládajícího otce země, George Washingtona, řekl, který vlastnil sadu dřevěných perleťových bílých.
Problém zubů se zdá být v porovnání se všemi ostatními nemocemi ve Spojených státech naprosto ničím.

Zkušená oprávnění se jistě vrátí právě k tomu pod koberec. Jakýkoli jednotlivec, se kterým se kdy zabýval. bolest zubů ví, jakou bolest s tím jít.

Povrchní. Ve skutečnosti jsou tací, kteří naznačují, že zubní kaz je pouze povrchním a také jen nepatrným indikátorem mnohem významnějšího znepokojení, které naši odborníci potlačují prostě rostoucí počet spolu se současnými léčebnými technikami. Naše jednotka pro ústní léčbu zná dvě techniky pro léčbu znepokojujících perleťových bělmů: zaplnit díru nebo dokonce vzít zub. Zdá se, že je to konečně úplně vyřešeno, pokud se nakonec nevyvinou žádné zuby.

Chybějící zuby způsobují podvýživu

Zubní onemocnění jsou ve skutečnosti brána nekriticky

Po tom, co se s životním stylem už musí obejít bez perleťově bílých, se obavy znásobily. Kromě toho, že zubní náhrada změnila vzhled, může být také nepříjemný, a také to je špatné žvýkání spolu s ní. Z tohoto důvodu trpí mnoho starších lidí špatnou výživou a lze si také představit, že úplná ztráta zubů tuto komplikaci zhoršuje.

Zavádějící prohlášení vyvolávají uklidnění lidí

Americká zubní asociace (ADA), Organizace zubních klinických profesí Spojených států a také různé další instituce považují kazy za „místní“ problém. Spolu s takovými dezinformacemi jste nashromáždil náš tým pro inscenace. Hlavním dogmatem je ve skutečnosti to, že zubní kaz vzniká na prevalenci zárodků v ústech odvozených.

Tyto bakterie se živí údajně sladkými potravinami, sladkostmi a také škrobovými potravinami. Ve skutečnosti se tvrdí, že tyto živé bytosti produkují kyseliny, které napadají zubní leštidlo a znovu vytvářejí díry. Reprodukce bakterií v oblasti úst řeší další problémy, včetně například hromadění plaku nebo zubního kamene a také onemocnění dásní.

To je neadekvátní, aby bylo mnohem více zvládání symptomů.

Stoupenci této teorie vidí mnoho příležitostí čas vyprat řešení problému v práci, jak přibližně perleťově bílé. Radíte, pravidelně čistit perleťové bělmo u zubaře dentální nití a také ústní vodu používejte a je, a také vše ostatní, co pomáhá při redukci mikroorganismů a tvorbě perleťově bílé skloviny. Předpokládáte, že páska zubů promluví, aby je ochránila před destruktivní kyselinou.

Rozpory, které je třeba vyjasnit. Pokud jde o léčebný dietní plán, myslí si, že sladkosti a sladké potraviny podporují mikroorganismy, a tak způsobují potíže. Pevně věří, že fluorid vydrží leštění zubů a také vytváří tento extra odolný vůči mikroorganismům produkujícím kyseliny.

Zajímavý verdikt, který by mohl vycházet z této víry, je, že můžete jíst tolik cukru, kolik chcete, bez toho, že by to napadalo zubní sklovinu, pokud byste si určitě nečesali zuby hned po jídle a také neuklízeli mezery spolu s nití. , mikrobiální ekosystém narušit. Jen to, co provádělo jednotlivce proti zubnímu kazu, před tím byla zubní pasta, zubní kartáčky a Zahnärtze?

  • Kromě toho, že ti, kteří se pokoušeli čistit si zuby, zjevně rozhodně sami důkladně nepostačovali, aby zmírnili, zvětšili samovazby naplněné amalgámem a konzumace vody s fluoridem umístěné obě techniky mají významné důsledky.
  • V podstatě každý ve Spojených státech byl skutečně dříve postižen hnilobou, stejně jako si přejí vytvořit naši společnost, myslí si, že toto onemocnění je ve skutečnosti povrchním problémem a také se jedná o bakterie v ústech v důsledku, které napadly tenkou sklovinu, která chrání naše zuby.

Problém jde mnohem dále

Hladina z lepidla, které podporuje celý tento příbě, je mnohem tenčí ve srovnání s leštěnkou. Předpokládejme, že komplikace ve skutečnosti sahá mnohem hlouběji a je získána přímo ze západního životního stylu? Co když je problémová zubní dutina skutečně zakořeněna v možnosti z našeho dietního plánu a také ve způsobu, jakým se naše společnost Planeta stará?

Mělo by to specifikovat jedy z amalgámu a fluoridu.

Naši odborníci jsou přesvědčeni o důsledcích amalgámových plomb a fluoridovaných zubních past, že jsme ztratili autentický, skrytý skrytý problém: kazy pocházejí z použití průmyslově rafinovaných, ausgelaugter Meals.
Zdá se, že naši odborníci skutečně zapomněli, že naši předkové, kteří žili těsně před věkem z industrializace, měli dobré perleťové bílé po celý její životní styl, a to bez zubařů, zubní pasty, zubních kartáčků, amalgámových plomb nebo fluoridované vody.

Předkové spolu se zdravými a vyváženými perleťovými bílými. Když se podíváte na obrázky, které ukazují domorodé Američany těsně předtím, než začali konzumovat jídla bílého muže, v tu chvíli zjistíte, že měli neuvěřitelně vyvážené perleťově bílé. Bagry, které analyzovaly mozek této povahy jednotlivců, lokalizoval, že zuby fit byly.

Po mnoho generací a 1000 let neexistovaly žádné zubní obavy. Pouze v našich dutinách současného věku skutečně vyrostl velký problém.

Industrializace zničila živiny v potravinách. Mezi různými velkými rozdíly mezi „primitivními“ kulturami i naší současnou společností je seznam bodů, které náš tým popisuje jako potraviny. Pokrmy od našich vzdálených předků pocházely přímo z planety, zatímco potraviny průmyslové společnosti pocházejí z výrobního závodu.

Současné zemědělské metody dbají na to, aby právě to, co naši odborníci zkonzumovali, více neobsahovalo kromě manipulačních postupů téměř žádné živiny. Tam se nachází pravý zdroj zubního kazu. Náš moderní způsob života vypadá bez montážní linky z potravinářských výrobků, které už rozhodně nelze následovat; funkce našeho stávajícího zařízení se však opírá o marže z příjmů velkých potravinářských firem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno