Vaše zdraví je vlastně bez ohledu na zemědělství

0
Rate this post

Agrární ekonomika je zdraví ze světa a také její obyvatelé nejsou v žádném případě na prvním místě – žádná velká pozornost se vám vlastně nevěnuje. Jen pomyslete na všechny nebezpečné chemikálie, syntetické rostlinné potraviny a také na geneticky změněná semena. Jaké zisky z podvodů?
Získáte z takových technik to nejlepší? Stejně jako kdo zažije účinek těchto kontaminantů, jako jsou chronické zdravotní stavy?

Skutečné hlavní důvody. Zdá se, že když vložíte nadměrnou iniciativu na čas, zdání dobře vyváženého úsměvu promeškáte lidi, aniž byste to řekli, abyste zaručili, že se tyto Náklady jistě také splní. Bělení zubů, bělicí zubní pasty a estetická stomatologie – blog – to vše chválí zubní lékaře a zároveň si myslí, že podprahově děláte cokoli, abyste vytvořili ideální vzhled jednotlivců.

Přesně tak, jak se používají zubní odborníci.

Některá z nejlepších zvěrstev z naší příležitosti skrývají skutečnost zodpovědnou za tento zavádějící, Gossamerský závoj. Pokud naše společnost sleduje problém u jeho počátků, náš tým zjistí, že je ve skutečnosti dole sahá hluboko do Země, do země – náš tým je po staletí sobecký, který povoluje ztrátu krve, v souhrnu myšlenka, její bohatství pro budoucnost Éry zachovat.
Zubní kaz je ekologický problém.

Vaše zdraví je vlastně bez ohledu na zemědělstvíDutiny jsou ve skutečnosti problémem životního prostředí: problémem, který se táhne po celé ekologické komunitě a také v jejích životních typech, od bakterií až po savce. To je ve skutečnosti nekomplikované vytvořit spojení mezi zdravím a wellness z půdy a také zdravím jednotlivců, kteří jedí tuto půdu. Široká škála drobných živých tvorů, brouků a různých živočichů, kteří se zdržují pod zemí, rozvíjí povrchovou vrstvu půdy a ve skutečnosti tuto interakci využívá.

Patří živiny z přirozeného vzoru.

Půda s dusíkem, bohatými minerály a různými dalšími organickými složkami je vlastně vylepšena umíráním a pobytem. Vegetace tyto prvky pohlcuje, stejně jako pastevní mazlíčci rostliny požírají. Lidé konzumují jak stvoření, tak rostliny.
Pokud jíte sami o sobě, které je vlastně vyvinuto na zdravé špíně a také se skládá z dostatečného množství fosforu, vápníku, minerálních látek a také dalších stopových prvků, včetně těchto živin přímo z jídla.

Nicméně v naší moderní společnosti to rozhodně není tento scénář. Zemědělské postupy významného agrárního podnikání ve skutečnosti vedly ke sterilizované, prosáklé půdě.

Hnojivo z ropy, stejně jako chemické poškození našeho zdraví a wellness.
Umělé, pocházející z benzinu vyráběných rostlinných potravin, stejně jako pesticidy ani nezačínají, jsou vlastně náhražkou velkých, extrémně sofistikovaných ekologických komunit, které je všechny vytlačují.

Postupy našeho zemědělství jsou závislé na chemii a rozhodly se nehodnotit zdraví a pohodu ze země, na které tato ekonomická situace stále závisí. Současné operace způsobují nadměrné hospodaření a také únavu z půdy.
Průmysl stav živin ještě zhoršil. To se sotva snaží nahradit nerosty, které Země prostřednictvím povrchové těžby budou skutečně vypouštěny. Průmyslové zpracování, které po sklizni prošlo nejpěstovanějšími jídly, nutriční situace mnohem horší o poslední zbytek nutriční tržní hodnoty, popírají v současnosti trápené produkty.

Nežádoucí otravná jídla v obchodech s potravinami.

Procházka jakýmkoliv obchodem s potravinami nese hlavní příčinu naší orální naléhavosti na světle. Zdá se, že každý odložený produkt ve skutečnosti ztratil svůj přirozený stav. Zdá se, že všechny potraviny obsahují další cukr nebo různé jiné cukry, rafinovaná zrna a také rafinované rostlinné oleje.

Konzervované nebo dokonce typicky balené a také konzervované potraviny jsou vlastně standardem a také je těžké, ne-li nemožné, najít něco jiného v sortimentu ve většině diskontů potravin. Dokonce i v pasážích s „novým jídlem“ to vypadá nulově mnohem lépe. Mnoho druhů ovoce a zeleniny je ve skutečnosti genově modifikováno, stejně jako většina širokých polí byla skutečně důsledně řešena spolu s toxickými chemikáliemi, pesticidy a umělými rostlinnými potravinami.

Vepřové z Massenierhaltung.

Vepřové maso a ryby zde samozřejmě díky továrnímu chovu, tlačeny celkem spolu s drogami, hormony a také antibiotiky na předpis, aby vynahradily chatrné zdraví posílané do vězení bestie. Mléčné výrobky pocházejí z krav, které jsou krmeny spolu s nebezpečnými odpadními produkty; mlékárna musí být pasterizovaná, takže ona nemocná určitě ne kupující.

Zdravý dietní plán z přírodních důvodů.

Oproti našim mechanizovaným komunitám a také moderním technikám si původní jedinci uvědomují, jak zásadní je bránit vrchní vrstvu půdy, aby právě teď a v budoucnu mohla vznikat i vyvážená jídla. Nejlepšími technikami, které jsou dány Od jednoho výtvoru k nadcházejícímu, protože bezpočtu let se těmto jedincům skutečně podařilo dostat sebe a také své děti zdravé a vyrovnané.

Uspěli očividně v „nerozvinutém“ životním stylu světa, aby zvládli obavy spojené s výrobou potravin. Ve skutečnosti mají za cíl. zabránit rozpadu a také ztrátě své půdy tím, že ji zasadí organickým způsobem.

Výběr obilovin, střídavé pěstování těchto širokých polí, umožňující zbytek z obdělávatelné půdy, stejně jako liberální využití veškeré přírodní hnojivové podpory pro zachování produktivity ze země. Tato a různá další pozorování byla ve skutečnosti poprvé zaznamenána prostřednictvím průkopníka na trhu s potravinami: zubní profesionál, chtěl důvod vzniku zubní dutiny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno