To je vlastně fascinující…

0
Rate this post

O 70 let dříve vedl DOCTOR Rate krok za krokem výzkum problému s rostoucím zubním kazem. Podnikl cestu k domorodým národům po celém světě a analyzoval zdravotní stav jejich perleťových bělochů a jejich dietní plán, přinesl oba prvky.

Obecně tedy usoudil, že domorodí lidé na celém světě jsou ve skutečnosti mimořádně dobré, téměř ideální zuby, za předpokladu, že takoví zůstali, jak je jejich předkové ve skutečnosti vytvářeli pro produkci.

Pokud to řekli, začali jíst průmyslově zpracovaná jídla v západním světě, která jim byla právě teď v pohotovosti, kvůli jejich spojení s bílou barvou, typicky pěstovali kazy – dianka.cz.

Recenze, které vytvořily DOCTOR Cost, když místní obyvatelé přežili na živinách, připomínají naší společnosti částky, které jsem vysvětlil na začátku tohoto konkrétního krátkého článku. Jakmile domorodá komunita zvládla současné stravovací návyky, nepořádek z jejich perleťových bělmů rychle degradoval, zatímco ti, kteří zůstali oddáni tradiční stravě, která obsahovala jídla skutečně na jídelníčku Ascendenti, kteří se objevili ve stáří, si vždy udrželi krásné. perleťově bílé.

To je vlastně fascinující, že tito domorodci jsou jen stěží vyčištěni s perleťovým bělmem a v její ústní dutině byly následně často zbytky), byly vlastně ještě bez zubních kazů.” Dokud obvykle žili, měli téměř zcela zdravé a vyvážené perleťové bílé po celý její život.

  • Analyzovaní lidé měli skvělé perleťové bílé, a to bez fluoridované vody, bez zubařů nebo zubní pasty.
  • Pokud ještě začali konzumovat průmyslově značně přizpůsobenou „potravu bílého samce“, dokonce i jejich zubní kazy se staly kořistí.
  • V tomto případě to čištění zubů produkovalo sice uklizené, ale rozhodně je všechny nezakrylo mezerami. Už toto sledování samo o sobě by mělo povzbudit americké jednotlivce, aby pochybovali o historkách starých manželek, které ji vstříkly spolu s ADA.

Stav zubů zhoršovaly zejména následující potravinyStav zubů zhoršovaly zejména následující potraviny: bílá mouka, sladkosti, rafinovaná rýže, konzervy, cukrové oleje a všechny položky obsahující tyto prvky. V západních obchodech s potravinami se zřídka vyskytuje položka, tyto účinné látky. Totéž platí pro bílou rýži, bílou glukózu a také všechny ostatní průmyslově rafinované potraviny.

Konečným výsledkem manipulace s potravinami je materiál, který je ve skutečnosti bohatý na „prázdné kalorie“, stejně jako chybějící vitamíny, minerály, zdravé bílkoviny, živé enzymy a především tuky. Pokud nějaká potravina ve skutečnosti vykrádá tělo ještě více zdrojů, protože je k němu nese, lze to popsat docela jako „AntiNahrungsmittel“.

Tyto druhy jídel jsou pro tělo ztrátou tyčinky, protože při trávicím ústrojí vyjímají ještě více živin, jak mu dávají.

Kromě tohoto extrémně křišťálově čistého spojení, které existuje mezi výživou a také zubním kazem, DOCTOR Cost zjistil, že wellness perleťově bílých je ve skutečnosti doprovázeno opravdu dobrým standardním stavem z wellness. Objevil neobvyklou souvislost mezi stravou, která se skládá z rafinovaných potravin, a také vrozenými problémy v ústech a čelistech. Rodiče, kteří konzumují komerční jídla, proto se dozvěděl, jsou ve skutečnosti ohroženi na světě, aby vzali děti spolu s missgebildetem obloukem.

To bylo něco zcela nového v domorodých kulturách

V tomto případě byly čelisti matek a otců skutečně neustále správně vytvářeny, aby bylo zajištěno, že deformace malých dětí nelze jistě připsat dědictví. Analyzovali ostatky předků a také zjistili, že i tento bezchybně atraktivní oblouk vlastnil.

  • Teprve poté, co postižení lidé začali jíst moderní, rafinované potraviny, nastaly tyto komplikace.
  • Solcherleiova dědičná poškození nejsou v naší současné kultuře ničím výjimečným. To není žádná šance, že kvalita našich potravinářských výrobků za těch 70 let, které vlastně uplynuly díky tomu, že LÉKAŘ Price jeho zjištění učinil, se ve skutečnosti opotřebovávala ještě rychleji.
  • Naše současná výroba se v potravinářském průmyslu snaží zničit naše perleťové bílé, naše celkové zdraví a také wellness z prostředí.
  • Široká škála různých uměle vyrobených potravin, které se nikdy předtím neobjevily ve stravovacím plánu jednotlivců, ve skutečnosti významně formovala náš život.
  • Zubní dutina je vlastně jen nepatrný nepříznivý vliv naší činnosti, který však nelze ve skutečnosti přehlížet.
  • Tím, že naši odborníci chápou fakt, který stojí za vznikem zubní dutiny, mohou naši odborníci postupně poznat naši nesnáz, umožnit a při troše štěstí zlepšení.
  • Přitažlivé je právě to, že tyto domorodé národy si perleťově bílé perleťové bílé praly jen zřídka samy – stejně jako obvykle zbytky v její dutině ústní), ale stále bez kazů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno