Jak dosáhnu zdravých a vyvážených zubů

0
Rate this post

Koťata, která byla bolestivá ve skupině spolu s vařeným kuřetem. Pod těmito kočičkami bylo ve skutečnosti mnoho malformací od zubů a dolní čelisti; koťata v tomto chovu byla ve skutečnosti v průměru menší a hrstka také porod vydržela. Dr. Pottenger pokračoval ve své praxi stejně jako nechal reprodukovat druhou generaci.

Zcela nová kočička ve skupině, která byla skutečně krmena syrovým masem, byla také syrová kuře a také kočky ze skupiny, která byla skutečně krmena spolu s předpřipraveným masem, byly také vařeným masným výrobkem.

Třetí generace z kočkovitých šelem ze syrového masa byla vlastně neustále dobře vyvážená a správně. Třetí věk z různých jiných skupin byl však ve skutečnosti stále více a více nemocný – WWW, až domácí mazlíčci ve skutečnosti nebyli schopni se znovu vytvořit. Skupina dušeného vepřového zmizela, zatímco skupina syrového masa prosperovala.

Jak dosáhnu zdravých a vyvážených zubů

Ve skutečnosti je čas obnovit naše zdraví a wellness a naši dietní kulturu. Pokud náš tým hodlá mít v seniorském věku zdravé a vyvážené perleťové bílé, jako je měli naši předkové, tak by nás naše společnost měla živit, přesně tak, jak to dělali. Jedinou možností, jak potíže se zubní dutinou vyřešit, je vlastně návrat k původnímu zemědělství.

Jak dosáhnu zdravých a vyvážených zubů

Když zubní dutinu lze zastavit pouze mnohem lepším dietním režimem založeným na kvalitních jídlech: prostřednictvím tepelně neupravených mléčných výrobků, vepřového masa z lučních chovů, bio vajec a také čerstvého, bio/bio vypěstovaného ovoce a zeleniny. Výživové doplňky jako prémiové oleje, vitamínové doplňky, organické minerály a mikroživiny se postarají o zbytek, aby zajistily zásobu živin.

Rozhodně neprovádějte jídla z obchodu s potravinami

Je také důležité pro zdravé perleťové bílé, zdržet se průmyslově zpracovaných jídel, rychlého občerstvení a také zpracovaných olejů. Abychom sloužili našemu blahobytu navíc i v dlani, měli by naši odborníci získat zpět správu našeho zdroje jídla.

Vzhledem k tomu, že naši odborníci konzumují mnohokrát, je toho skutečně dosaženo rychle. Proto naše společnost odmítá konvenční jídla a nahrazuje je skutečnými potravinami, náš tým transformuje naše myšlenkové návrhy.

Výběr z vysoce kvalitních produktů je vlastně zásadní.

Dei použití syrového mléka, které pocházelo z biologicky nesených pastevních krav, bylo způsobem, kterým si naši předkové udržovali zdravé a vyvážené perleťové bělmo. Jak rychle začneme zpracovávat naše potraviny, zjevně se zbavíme všech jejich vymožeností.

Výdělky zůstávají na obrovských rančích v popředí

Zdá se, že velké farmy, které identifikují naše plánování stravování, to provádějí pouze pro neziskové funkce a s trochou nebo žádným respektem k zdravotním a wellness důsledkům to požírá populaci. Naše společnost musí přehodnotit celý náš zemědělský systém a mohla by udržet pouze takové podniky, nasadit speciální ošetření, které podlaha vrací jednu věc, aby se ujistila, že může dodávat také přívržence generacím s jídlem.

Fluorid – jak přesně můžete poslat ven?

  • Fluor se shromažďuje ve fyzickém těle. Který tomu chce zabránit, vede toxin pravidelně a také rychle. Fluoridy jsou vlastně chemické sloučeniny, které byly díky široce rozšířenému názoru, že fluorid je prospěšný způsob prevence před zubním kazem, vlastně na denní bázi v podstatě ochotně konzumovány.
  • Fluorid pocházející z Manual.
  • Již v těle existující a udržovaný fluorid lze obnovit pomocí některé ze 7 technik a také jej odmítnout. Postup č. 1 k odmítači fluoridů nebo dokonce k ochraně před fluoridem pochází z vědeckého výzkumu. Dalších 6 technik je založeno na odborných znalostech Naturheilkundiger. fluorid z rychlého průvodce s kurkuminem.
  • Kurkumin je ve skutečnosti aktivní složkou kurkumy, žluté aroma, které se nachází jako součást omáčky. V jednom výzkumu byl skutečně propuštěn začátek z roku 2014, ve skutečnosti bylo odhaleno, že běžná konzumace extraktu z kurkumy nebo dokonce kurkuminu by se mohla vypořádat nejen s existujícím fluoridem, ale také zbrusu novým zastavením příchozího fluoridu ve fyzickém těle, před tímto nebezpečným. výsledek.

Kurkumin se chová různými způsoby.

Na jedné dlani je to samo o sobě extrémně vysoce účinný antioxidant, který by mohl chránit před poškozením buněk vyvolaným fluorem vyvolaným volnými radikály. Na druhou stranu kurkumin nabízí výrobu z glutathionu, endogenního antioxidantu. Vzhledem k tomu, že fluorid v tělesném systému, stejně jako zde uvedený konkrétně v lidském mozku prostřednictvím oxidačních procesů (poškození volnými radikály), ve skutečnosti kurkumin ukázal významný účinek po 1 měsíci a také významně snížil oxidační stres organismu sledovaného v této konkrétní výzkumné studii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno