Detoxikační schopnost jater je zachována

0
Rate this post

Navíc pravidelné provádění očisty jater může být velmi užitečné, pokud člověk chce rozptýlit fluoridy a další jedovaté látky pocházející z jeho tělesného systému. Pojem „čištění jater“ je ve skutečnosti docela zavádějící. Když se játra čistí, játra se čistí mnohem méně. Do jisté míry to zlepšuje celkovou pohodu jater prostřednictvím spolehlivého čištění jater:

• Ve skutečnosti je aktivován opětovný růst a také dělení z jaterních tkání.
• Posílí se průtok krve játry.
• Detoxikační schopnost jater je zachována.
• Jaterní tkáně jsou skutečně chráněny.
• Potenciálně existující ztučnění jater je minimalizováno.

Současně jsou žlučovody skutečně osvobozeny od záloh a také je skutečně aktivován tok žluči, aby se zabránilo pálení žáhy od žluči v játrech.

Kromě toho se žlučovody zbaví usazenin – podívejte se více – ZDE.

Takové čištění jater obsahuje detaily k provedení jedné z dalších vlastností drsných látek a také k posílení jaterního konopí, jako je ostropestřec mariánský, kořen pampelišky, extrakt z pampelišky, kořen lopuchu, extrakt z kurkumy, artyčok a další. játra očistit játra očistit.

Detoxikační schopnost jater je zachována

Huminové kyseliny jsou vlastně organické kyseliny, které se vyvíjejí v torfových nebo dokonce humózních půdách a v přírodní medicíně běžně bojují s Candidou, na kterou je albicans ve skutečnosti zvyklá. Zabraňují však také vstřebávání z jedovatých látek, jako jsou těžké kovy, dusičnany, endotoxiny (uvolňované během zubního kazu z bakterií toxické látky), ale stejně tak fluoridy do buněk tyto toxické látky samy vsakují a poskytují odstranění.

Boráty (látky boru) by měly být dobrým eliminátorem fluoridů

Borax (známý také jako boritan sodný) je ve skutečnosti považován za ekonomický zdroj boritanu. Ve Spojených státech se prodává jako změkčovač vody a prací prostředek v obchodech s potravinami.

O boraxu existuje mnoho dokumentů, že účinně napomáhá vnitřnímu čištění od fluoridu sodného. Může se však odebírat jednoduše v docela malých systémech s destilovanou vodou.

V současné době se proto v testech ukázalo, že je užitečné a zároveň bezpečné malé množství, jako je 1/32 až čtvrtina lžičky boraxu v jednom litru vody (cirkulující po malých částech během celého dne). Dávka je jedna osmina lžičky s trochou mořského sodíku (pravidelně na jeden litr vody), aby byla specifická úspěšná. Neváhejte však tento list s pokyny sledovat.

  • Odborné testy ukázaly, že jód může zvýšit odstraňování fluoridů pomocí čůrání. Dietní režim je občas neuspokojivý v jódu, zvláště pokud někdo nejí ryby a dává pozor, ideálně s nepřirozeně jodizovanou solí, aby nekonzumoval žádné produkty.
  • V rámci tohoto scénáře může oceánská zelenina jako mořské řasy Hijiki -, Dulse – nebo Arame posílit zdroj jódu zcela přírodní metodou a současně podporovat fluor z potrubí.
  • Nicméně fluoridová detoxikace pomocí jódu zbavuje tělo důležitého vápníku.

Proto by měl být v této konkrétní situaci zahrnut vysoce kvalitní zdroj z vápníku minerálního hořčíku (jako příklad Sango marine-Corall). Kromě toho naši odborníci důrazně doporučují užívat extrakci fluoru spolu s jódem z lecitinu.
Tamarínd je ve skutečnosti mimo Afriku, ve skutečnosti je nyní navíc v Indii, jihovýchodní Asii a také v jižních Spojených státech. V ovoci schotenförmigen je sladkokyselá dužina, která má velmi příznivý vliv na trávení.

Kůra a také listy rostliny tamarínd musí být skutečně praktické pro odbourávání fluoridů. Daly se z něj vyrábět čaje, esence i tinktury.
Tamarindové listy můžete získat v asijských obchodech s potravinami nebo u specialisty na ájurvédskou medicínu. O určité dávce je ve zdrojích ve skutečnosti bohužel uvedeno.

  • I když poslední důkazy stále visí, některé Spojené státy Naturheilkundige používají melatonin k odstranění fluoridů přicházejících z fyzického těla.
  • Melatonin je tělesný hormon, který se do večera dostává do části mezimozku o velikosti hrášku – epifýzy (epifýzy) – vzniká ze serotoninu a příkazů sestávajících z denního a nočního rytmu těla.
  • V epifýze se věkem hromadí vápencové sloučeniny, tedy i minerální fluorid vápenatý. Společně tvorba melatoninu klesá, jak stárneme.

Je melatonin jako doplněk stravy ve skutečnosti. přijato, mělo by to vést k odvápnění epifýzy a extrakci z rezidentního fluoridu. Melatonin prochází v Německu legislativou o léčivech a také se ve skutečnosti rozhodně nenabízí jako doplněk výživy, ale pouze na předpis. Ve Spojených státech jsou však doplňky s melatoninem snadno dostupné a jednotlivci ve skutečnosti melatoninu věnují mnohem více než aspirinu.

Mezitím se zdá, že melatonin – mohl chránit před Alzheimerovou chorobou, protože tato funkce funguje jako neuroprotektiv a také bez nákladných radikálů. Melatonin by měl být ve skutečnosti užíván pouze v noci, protože je unavený a může obvykle zhoršovat rytmus nepřetržitě.

Kromě příjmu melatoninu ve formě potravinových doplňků byste měli vykonávat mnoho sportovních aktivit, jíst zdravý dietní režim (který je ve srovnání s příliš velkým množstvím jídla nedostatečný) a také důsledně praktikovat meditaci nebo cvičit ve volném čase.

Antioxidanty, které odstraňují případy související s fluoridem

Mnoho z výše uvedených strategií nejen pomáhá fluoridu z potrubí, ale také pomáhá fyzickému tělu, aby se rychleji vrátilo z poškození způsobeného fluoridy.  šetření, chápete, že oba vysoce kvalitní antioxidanty mohou snadno opravit poškození známého kanálu – rutinu i EGCG – ke kterým dochází po otravě fluorem. Rutin je vlastně flavonoid (druhá rostlinná droga), který se vyskytuje v mnoha vegetacích, především však v květech macešky, v pohankovém konopí v petrželce a mnoha dalších.

Indická výzkumná studie z roku 2015 odhalila, že fluorid sodný vedl k poškození tržních hodnot z duše, zvýšení oxidačního napětí, zvýšení hladiny LDL cholesterolu a také snížení HDL cholesterolu. Rutin, který je ve skutečnosti snadno dostupný v pilulkách jako doplněk výživy, by však mohl pomoci ve značné přestavbě ve všech těchto hodnotách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno