Visitec – prodává lékárna nebo obchod Dr Max tyto kapsle? Diskuze – názory a zkušenosti zákazníků. Jaká je cena tohoto doplňku?

5
4.9/5 - (118 votes)

Visitec

Visitec jsou kapsle, které mohou být užitečné v boji proti zhoršujícímu se zraku. Někdy je důvodem práce před počítačem nebo stárnutí těla – ale v každém případě je potřeba se s tím rychle vypořádat. Lidé si ani neuvědomují, že na trhu existují účinné doplňky pro zlepšení zraku, a proto jsme se rozhodli zde pro vás shromáždit důležité informace o kapslích Visitec.

Sami si ověřte, zda je prodává lékárna nebo obchod Dr Max – a také jaká je cena za tento doplněk. Podívejte se také, jak probíhá diskuse o nich – zde se dozvíte, zda jsou názory a zkušenosti z fóra pozitivní.

Kapsle Visitec – s jakými výsledky můžeme počítat? Diskuse – nejzajímavější názory na fóru

Jaké výsledky poskytují kapsle Visitec? Jsou diskuze o Visitecu jen dobré názory na fóru? Taková diskuse probíhá již dlouhou dobu a ve skutečnosti jsou výsledky podle kupujících opravdu velmi pozitivní – nikdo si nestěžuje na účinek tohoto doplňku. Kapsle Visitec si můžete koupit na www.visitec.cz – a než to uděláte, podívejte se na názory, které jsme shromáždili níže z fóra Visitec.

AKCE -50%! Visitec - KOUPIT DNES

Halina, 59

Visitec review 1Zoufale jsem potřeboval tento druh doplňku a jsem rád, že mám kapsle Visitec. Fungují skvěle – vidím mnohem jasněji, oči mě nebolí a doufám, že tato situace bude časem pokračovat. Moc děkuji a doporučuji Visitec.

Filip, 45

Visitec review 2Můj zrak se za ta léta zhoršil a teprve nedávno mě napadlo, že bych s tím možná měl něco dělat. Koupil jsem si Visitec a dnes lituji jen toho, že jsem s tímto nápadem nepřišel už dávno. Visitec je velmi účinný doplněk – jednoduše. Doporučuji.

AKCE -50%! Visitec - KOUPIT DNES

Anna, 34

Visitec review 3S kapslemi Visitec jsem spokojená, protože se díky nim už nebojím, že mi práce u počítače úplně zničí oči. Jsou účinné, bezpečné a určitě je budu používat řadu let. Děkuji za pomoc a doporučuji.

Výhody:

 • pomáhá snižovat nitrooční tlak
 • přispívá k ochraně očí před volnými radikály
 • zabraňuje rozvoji závažných očních onemocnění

Nedostaci:

 • doplněk zakoupíme pouze přes internet

Kde koupit Visitec? Porovnání cen Heureka – nákup v lékárně, přes obchod Dr Max nebo na stránkách výrobce?

Prozradí nám srovnávač cen Heureka, kde koupit originální Visitec? Zjistíme tam především, že Visitec se neprodává v lékárně a v obchodě Dr Max – není k dostání v žádném stacionárním místě. Pouze na stránkách výrobce si můžete koupit originální produkt – a jeho adresa je www.visitec.cz.

AKCE -50%! Visitec - KOUPIT DNES

Kde mohu koupit Visitec v České republice? V lékárně dr max, na Heureka nebo na webu výrobce?

Visitec lze objednat pouze na www.visitec.cz – tento doplněk nebyl nikdy nikde jinde nabízen.

Cena a akce na vyžádání Visitec. Jaká hodnocení tento doplněk získává?

Akce na objednávku Visitecu najdete na www.visitec.cz – tam se také dozvíte, jaká je běžná cena a zda produkt získává pozitivní recenze od specialistů. Zákaznické recenze Visitecu byly od začátku velmi dobré – vysoká cena Visitecu je nikdy neobtěžovala, protože produkt je účinný. Objednávka je však nyní, když jsou dostupné akce, určitě populárnější.

AKCE -50%! Visitec - KOUPIT DNES

Zkušenosti s Visitecem – jak to funguje? Jaké účinky/akce zajistí správné dávkování doplňku? Jsou zde ingredience přírodní?

Zkušenosti s Visitecem - jak to funguje Jaké účinkyakce zajistí správné dávkování doplňku Jsou zde ingredience přírodníProzradí nám zkušenosti zákazníků s Visitecem, jak to funguje? Nebo možná složky Visitec vysvětlují účinky/působení tohoto doplňku? Pokud chceme, aby to bylo užitečné, určitě se vyplatí znát správné dávkování Visitecu – takové dávkování je vysvětleno v příbalovém letáku.

Na www.visitec.cz si můžete ověřit, jak to funguje, a dozvědět se o zkušenostech zákazníků a specialistů. Tyto složky jsou zodpovědné za dobré účinky/působení Visitecu:

 • zeaxanthin
 • lutein
 • extrakt z borůvek

Jak funguje zeaxanthin?

Tato látka, která se vyskytuje v lidském těle, má dva úkoly. Za prvé: chraňte oči před ultrafialovými paprsky – pak je to jakýsi filtr. Za druhé, má antioxidační účinek. Vlastnosti zeaxantinu, který je silným antioxidantem, spočívá v zachycování a ničení volných kyslíkových radikálů. Žlutá barva zeaxantinu umožňuje absorbovat ty nejškodlivější vysokoenergetické modré světelné vlny do oka. Jeho intenzita pak klesá o několik desítek procent. Působení zeaxantinu z něj dělá přirozený filtr pro oči, chrání je před UVA, UVB a UVC zářením.

K čemu se lutein používá?

Lutein pro oči je přirozeně se vyskytující žlutý pigment patřící do skupiny karotenoidů. Je produkován výhradně rostlinami a potrava je pro člověka jediným zdrojem této látky. Má silné antioxidační vlastnosti a podporuje imunitní systém. V lidském těle se hromadí v centrální části sítnice oka – makule a spolu s dalším pigmentem, zeaxantinem, zodpovídá za správnou zrakovou ostrost, pohlcuje přebytečné UVA a UVB záření škodlivé pro oko. Neutralizací volných radikálů tyto sloučeniny chrání oko. Snížení koncentrace luteinu v sítnici oka přispívá ke vzniku makulární degenerace a šedého zákalu.

Jak funguje extrakt z borůvek?

Borůvka je široce používána ke zlepšení nočního vidění a snížení vaskulární permeability a křehkosti kapilár. Doporučuje se konzumovat zejména lidem s problémy se zrakem, pracujícím u počítače a diabetikům, jejichž ztráta zraku je důsledkem vysoké hladiny cukru v krvi. Výsledky výzkumů ukazují, že pravidelné užívání borůvky snižuje hladinu glukózy v krvi, má protizánětlivé a lipidy snižující účinky a také posiluje obranu proti volným radikálům. Borůvka má proto potenciální hodnotu při léčbě nebo prevenci zánětlivých onemocnění, dyslipidémie, hyperglykémie a nemocí spojených se zvýšeným oxidačním stresem.

Často kladené otázky a odpovědi – FAQ

Visitec jsou kapsle, které lze objednat pouze na www.visitec.cz – nejsou a nikdy nebyly prodávány v žádném stacionárním obchodě. Takto chce výrobce chránit kvalitu svého doplňku a poskytnout kupujícím plnou bezpečnost.

Chcete-li zjistit, jak používat Visitec – přejděte na webovou stránku výrobce nebo si přečtěte pokyny v letáku tohoto doplňku. Určitě by se měl užívat pravidelně a ve správné dávce – jen tak můžeme očekávat dobré výsledky.

Kapsle Visitec zahrnují: zeaxanthin, lutein, extrakt z borůvek, selen, vitamín C a vitamín E. Výrobce dbal na to, aby tento doplněk neobsahoval žádné chemické látky.

Kapsle Visitec nebudou vhodné pro těhotné ženy a nezletilé osoby – také by je neměly užívat alergici na složení doplňku. Před nákupem si vždy přečtěte příbalový leták a tam umístěné kontraindikacei.

5 KOMENTÁŘE

 1. Doporučuji Visitec – velmi dobře posiluje oči a myslím, že každý z nás by zde chtěl něco zlepšit. Myslím, že neznám nikoho v mém věku, kdo by si na něco s očima nestěžoval – buď nevidí, nebo po návratu z práce cítí bolest a pálení očí. Rozhodla jsem se, že už se nebudu litovat a začnu skutečně dělat něco pro zlepšení svého zraku. Kromě zjevné rezignace na trávení volného času u počítače – jsem začal brát i kapsle Visitec. Nebylo jednoduché je najít, protože na trhu je spousta slabých suplementů a musel jsem je všechny nejprve projít a odmítnout – abych nakonec narazil na velmi doporučovaný Visitec 😉 Nedivím se, že produkt má dobré recenze a dokonce i Česká republika tyto kapsle doporučuje . U mě se účinky dostavily doslova druhý den po užití doplňku 😉 Není nutná žádná příprava, takže jen objednáme a hned poté začneme užívat Visitec 😉 Výrobce nabízí různé slevy přes svůj internetový obchod a dle mého názoru je stojí za to je využít – takto jsem zaplatil mnohem méně 😉 Určitě se na Visitec mrkněte – slibuji, že nebudete litovat 😉

  • Jakmile jsem si ověřila, jak se používá Visitec – hned jsem objednala 😉 A taky mám úplně stejný dojem jako ty – je to prostě geniální doplněk pro zrak. Myslím, že jsem zapomněl, jaké to je mít zdravé oči – že jsem byl prostě v šoku, když Visitec začal fungovat 😆 Najednou se ukázalo, že řízení auta je mnohem jednodušší a obecně jsem byl předtím opravdu skoro slepý 😆 Haha! Ne, ale vážně, upřímně doporučuji tyto kapsle – profylakticky a za účelem odstranění stávajících problémů se zrakem. Pozdravuju.

 2. Kupte si Visitec, protože o své oči musíte pečovat – a nikdo to za vás neudělá. Ani já bych teď v životě nechtěla používat nějaké silné chemické přípravky – ale takový Visitec není a vše je zde naprosto bezpečné 😉 Zrak se mi po použití rychle zbystřil a jsem s ním moc spokojená – teď konečně cítím sebevědomí, když řídím auto a obecně je prostě fajn dobře vidět 😆 doporučuji a zdravím.

 3. Neustále pracuji u počítače a posledních pár měsíců jsem si všiml, že se mi pomalu a neustále zhoršuje zrak – což mě dost vyděsilo. Nezastírám, že mám svou práci rád a nechci ji měnit jen proto, že obrazovka má špatný vliv na zrak. A proto jsem si koupila Visitec – což bylo skvělé rozhodnutí 😉 Tyto kapsle doporučuji z celého srdce, protože při jejich pravidelném používání můžete zapomenout, že jste měli nějaké problémy s očima 😉 S pozdravem.

  • Aha, je to tak – jsem grafik a taky mám od začátku pocit, že sezení u počítače mi dost oslabuje oči 🙁 Konečně jsem si koupila Visitec a dnes mohu potvrdit, že jsou to skvělé kapsle – podle mě jsou nemají na trhu konkurenci 😉 doporučuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno