Zenidol – jaká je cena za takový krém? Prodá nám to lékárna nebo obchod Dr Max? Diskuse – zajímavé názory a zkušenosti

5
4.9/5 - (115 votes)

Zenidol

Zenidol je krém, který může pomoci lidem, kteří mají příznaky plísňové infekce – často se jedná o zhoršený vzhled kůže a nehtů na nohou. V takové situaci se občas stane, že nechceme nikoho požádat o radu a stydíme se za svůj stav – důležité je ale jednat rychle.

V tomto textu se dozvíte více o doporučeném krému Zenidol. Zkontrolujte jeho cenu a zda se přípravek prodává v lékárně nebo v obchodě Dr Max. Zde se také dozvíte, jak probíhá diskuse o Zenidolu a zda jsou názory a zkušenosti zákazníků pozitivní.

Pomáhá likvidovat všechny druhy plísní!Pomáhá likvidovat všechny druhy plísní!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA! 

KOUKNI NA TO!

www.zenidol.cz

Krém Zenidol – jsou názory na fóru pozitivní? Diskuse – jaké výsledky zákazníci vidí?

Jaké názory získává krém Zenidol na fóru? Má diskuse o Zenidolu jen dobré výsledky? Podle zákazníků budou výsledky dobré, pokud budeme krém používat pravidelně a zakoupíme originální balení na www.zenidol.cz. Pokud máte o takovou diskuzi zájem, názory z fóra najdete níže.

AKCE -50%! Zenidol - KOUPIT DNES

Katarzyna, 32

Zenidol review 1Tuhle houbu jsem vůbec nečekala, ale jakmile se objevila, věděla jsem přesně, co se děje. Rychle jsem si koupil doporučený krém Zenidol, protože měl dobré recenze a ukázalo se, že to bylo dobré rozhodnutí. Doporučuji.

Mateusz, 40

Zenidol review 2Zenidol funguje opravdu dobře a i když bych byla raději, kdyby byl krém levnější – bohužel nemůžete mít všechno. Myslím, že už nebudu moc často chodit na koupaliště, protože mám noční můry z těch svědivých nohou! Doporučuji Zenidol.

AKCE -50%! Zenidol - KOUPIT DNES

Olga, 43

Zenidol review 3Šokovalo mě, že mi Zenidol tak rychle pomohl – abych pravdu řekl, myslel jsem si, že boj s mykózou bude trvat mnohem déle. Samozřejmě si nestěžuji a tento krém mohu upřímně doporučit každé z vás. Je bezpečný, účinný a lze jej objednat online. Pozdravuju.

Výhody:

 • pomáhá bojovat proti svědění a pálení pokožky
 • pomáhá likvidovat všechny druhy plísní
 • může snížit pocení

Nevýhody:

 • tento krém nekoupíme v lékárně

Kde si můžete koupit Zenidol? Srovnávač cen Heureka – najdete ho v lékárně, přes obchod Dr Max nebo na stránkách výrobce?

Prozradí nám web srovnávače cen Heureka, kde můžeme Zenidol koupit? Dozvíme se tam, že není k dostání v lékárně a nákup přes obchod Dr Max také není možný. Zenidol je dostupný pouze na stránkách výrobce – jeho adresa je www.zenidol.cz.

AKCE -50%! Zenidol - KOUPIT DNES

Kde mohu koupit Zenidol v České republice? V lékárně dr max, na Heureka nebo na webu výrobce?

Zenidol můžete zakoupit na www.zenidol.cz, kde se tento krém prodává v původní verzi – nikde jinde jej neseženete.

Objednejte si Zenidol – cena a akce. Jsou hodnocení krému vysoká?

Jaká je cena Zenidolu a kde si tento krém můžeme objednat? Jsou recenze Zenidolu pozitivní a existují časté akce? Objednávku originálního krému lze provést pouze na www.zenidol.cz – tam se také dozvíte cenu Zenidolu. Hodnocení jsou zde od začátku velmi dobrá a na zmíněném webu pravidelně narážíme na akce krému Zenidol.

AKCE -50%! Zenidol - KOUPIT DNES

Zkušenosti se Zenidolem – jak to funguje a jaké by mělo být dávkování? Jaké účinky/akce zde ingredience poskytují?

Zkušenosti se Zenidolem - jak to funguje a jaké by mělo být dávkování Jaké účinkyakce zde ingredience poskytujíJsou zkušenosti se Zenidolem dobré a jak to funguje? Jaké účinky/působení Zenidolu způsobují složky tohoto krému? Známe dávkování Zenidolu?

Dávkování najdete v příbalovém letáku a tam výrobce také popisuje, jak to funguje. Zkušenosti zákazníků jsou pozitivní a dobré účinky/účinky lze podle jejich názoru vidět velmi rychle. Mezi přísady v Zenidolu patří.:

 • olej z čajovníku
 • kostival
 • jalovec

Jak funguje tea tree olej?

Tea tree oil má mnoho prospěšných vlastností, a proto se používá v kosmetice, aromaterapii a medicíně. Je ceněn především pro své protizánětlivé, antivirové, antioxidační, proti akné, regulaci mazových žláz, protiplísňové a proti lupům. Mnoho studií potvrdilo antiseptické a antibakteriální účinky oleje z čajovníku. To bylo zaznamenáno zejména při kontaktu s mikroorganismy izolovanými z povrchu kůže – jak grampozitivními, tak gramnegativními. Olej byl účinný při odstraňování mimo jiné: Staphylococcus aureus a kožní bakterie – stejně jako houby, včetně černé plísně. Blahodárně působí na vlasy a vlasovou pokožku – zklidňuje podráždění, chrání před množením mikroorganismů a osvěžuje.

Kostival – vlastnosti

Kořen kostivalu má díky svým analgetickým, protizánětlivým, protiotokovým, regeneračním, adstringentním a změkčujícím vlastnostem mnoho využití. Používá se při zlomeninách, natržených šlachách, problémech a degeneracích páteře a při luxacích. Pro své regenerační a protizánětlivé vlastnosti se kostival používá při zánětech kůže a všech typech podráždění, protože má zklidňující účinek. Odstraňuje také hematomy a modřiny, regeneruje a vyživuje pokožku. Používá se při psoriatických lézích, spáleninách od slunce, ke zmírnění atopické dermatitidy, omrzlin a proleženin. Je široce používán v kosmetice pro zmírnění suchosti a zánětů pokožky a pro péči o velmi problematickou pleť.

Proč se používá jalovec?

Extrakt z jalovce se vyznačuje především silným antiseptickým účinkem. Tyto vlastnosti jalovcového oleje jsou způsobeny vysokým obsahem terpineolu, chemické sloučeniny ze skupiny terpenů. Účinně bojuje proti bakteriím a plísním, proto se jalovcový olej doporučuje na akné a rány. Jemně dezinfikuje poškozená místa a podporuje jejich hojení, chrání před rozvojem nebezpečných kožních infekcí. V kosmetice je jalovcový olej oblíbený pro své čistící a antioxidační vlastnosti. Při aplikaci na pokožku má pozitivní vliv na podkožní mikrocirkulaci, účinně okysličuje a vyživuje pokožku. Kromě toho má jalovcový olej hřejivý účinek a pomáhá zmírňovat příznaky bolesti kloubů, svalů a menstruace. Kromě toho je jalovec skvělý pro zlepšení trávení a funkce jater tím, že stimuluje produkci žluči. To umožňuje rychlejší odstranění metabolických produktů a toxinů z těla.

Pomáhá likvidovat všechny druhy plísní!Pomáhá likvidovat všechny druhy plísní!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA! 

KOUKNI NA TO!

www.zenidol.cz

Často kladené otázky a odpovědi – FAQ

Zenidol lze zakoupit na www.zenidol.cz a toto je v současné době jediné místo, které tento krém nabízí v původní verzi – nikde jinde jej nelze sehnat. Toto bylo rozhodnutí výrobce od začátku a svůj názor na tuto věc nezměnil.

Zenidol by měl být užíván v souladu s pokyny obsaženými v příbalovém letáku – který bude vždy součástí balení. Neměli byste sami upravovat dávku a předčasně přestat používat krém.

Krém Zenidol obsahuje mimo jiné: extrakt z jalovce, olej z čajovníku, extrakt z kostivalu, extrakt z heřmánku, extrakt z aloe a terpinen. Nejsou zde žádné látky, které by mohly způsobit nežádoucí účinky.

Cena za nákup krému Zenidol nebyla nikdy nízká, ale na www.zenidol.cz jsme schopni pravidelně využívat akce. Přípravek je pak mnohem levnější, ale přesto obsahuje cenné ingredience.

5 KOMENTÁŘE

 1. Krém Zenidol Vám opravdu doporučuji, protože osobně v něm nevidím žádné nevýhody – vysoká cena mi dává velký smysl, protože platíme za konkrétní kvalitu a tu na oplátku dostáváme. Vím, že mnoho lidí se neustále snaží šetřit a pak se sami na sebe vztekáme, že nám něco nepomáhá – ale opravdu se to dalo předvídat. Dobré ingredience, dobrý tým specialistů a veškerá práce s tím spojená jsou věci, které stojí peníze – a pak prostě musí být produkt dražší. Mám kamarádky, které léta bojují s mykózou – a u mě po použití krému Zenidol tento problém ve velmi krátké době zmizel. Nevím jak vy – ale já budu vždy volit kvalitu, nejen nízkou cenu. Zenidol je také bezpečný, rychle se vstřebává, příjemně voní – to jsou možná záležitosti, kterým se ne vždy věnuje pozornost, ale jsou pro mě důležité. Pokud se chcete mykózy zbavit rychle a efektivně, kupte si Zenidol – pochybuji, že toho budete někdy litovat 😉 A na stránkách výrobce jsou často akce, takže pokud někdo opravdu potřebuje ušetřit – doporučuji takto . Pozdravuju.

  • Abych byl upřímný, nikdy bych s tím nesouhlasil – trval bych na tom, že i levné produkty mohou být dobré a lidé prostě rádi zbytečně vyhazují peníze. No a teď myslím, že vidím, že celá tahle úspora většinou končí tím, že si stejně musíme koupit ten dražší produkt 🙂 Krém Zenidol také upřímně doporučuji, protože mi pomohl se s ním definitivně rozloučit.s mykózou – a není ještě stojí za zmínku dříve používané oleje a jiné krémy 🙁 doporučuji, s pozdravem a přáním zdraví.

 2. Doporučuji vám všem, abyste se o své nohy lépe starali – pokud chytíte plíseň, bojovat s ní bude opravdu těžké. S tím vším jsem si během pobytu v hotelu nelámala hlavu, protože mě opravdu ani nenapadlo, jak to může skončit – ale po návratu jsem si bohužel rychle všimla popraskané kůže a začala mě svědit 🙂 Všechny tyto dobré názory na Zenidol jsou pravdivé – i já jsem si velmi rychle všiml dobrých výsledků při používání tohoto krému 😊 Objednávejte přes obchod výrobce a žádný další přípravek opravdu není potřeba – krém pravidelně aplikujete a je to. Po nějaké době bude vše v pořádku 😊 Doporučuji.

 3. Česká republika doporučuje Zenidol, a tak jsem se rozhodla tento krém na mykózu vyzkoušet – a musím potvrdit, že zde výrobce odvedl opravdu dobrou práci. Pokud víte, jak používat Zenidol a děláte to pravidelně, efekt bude 10/10. Pozdravuju.

 4. Přesně tak – a podle mě je nejdůležitější nepřestat užívat Zenidol příliš brzy. To, že už plíseň zvenčí nevidíte, neznamená, že není přítomna hluboko v kůži a pod nehty. Doporučuji použít alespoň plné balení Zenidolu – a nejlépe i dvě. S pozdravem a hodně štěstí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno